Mohlo by ísť o Downov syndróm?

Zodpovedané
30. sep 2022

Dobrý deň,

aktuálne som v 13 tt. Na bežnej poradni mi pani dr. nepovedala nič zlé, napísala len že nosová kostička prítomná. Následne som bola u p. doktora Grochala, ktorý určil hypopláziu nosovej kostičky. Povedal, že sa nemám stresovať, že ostatné markery sú v poriadku (NB = 2.3), len že je kostička zmenšená a môže sa to ešte zmeniť. Keďže ja mám psychiku veľmi ale veľmi zlú, nedá sa mi na nič iné myslieť, len na to.

Prikladám Vám fotky sona, je to podľa Vás veľmi zlé a mohlo by ísť o Downov syndróm?

Ďakujem pekne za Vás názor.

Dobrý deň,

dôverujte Dr.Grochalovi. Je veľkým odborníkom v danej oblasti a pokiaľ sa vyjadril, že sa nie je čoho obávať, tak to tak skutočne je.

Podľa fotiek je bábätko krásne.
Držím palce.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník