Mohli mi infúzie rozhádzať cyklus?

Zodpovedané
16. mar 2023

Dobrý deň,

v septembri 2022 som mala menzes. Keď mi mal končiť, tak som dostala Covid-19. Menzes mi trval cca mesiac, kým mi nedala doktorka Noretisteron. Mala som špinenie, ktoré nebolo silné. Potom som dostala len raz menzes a odtedy nič. Až teraz. 4 mesiace nič. V tom semtembri som bola na infúziu vitamínu C na odporúčanie imunologičky. Potom ešte v novembri na druhú.

Menzes som dostala až po vyvolávacej injkecii a to tiež nie do 10 dní. Prišiel do 20 dní. Teraz mám zase problém zastaviť menzes. Už ho mám 13. deň a je veľmi silný.

Covid-19 som mala 3x a 2 očkovania Astra. Pri všetkých som mala problémy s menzesom. Buď mi 2 mesiace vynechal, alebo nevedel skončiť.

Rozhádzali mi cyklus tie infúzie?

Som podviazaná, mám 38 rokov.

Čo mi pomôže?

Ďakujem

Dobrý deň,

vitamín C Vám cyklus neznepravidelnil. Skôr ide o hormonálnu príčinu, ktorú bude potrebné liečiť hormonálnymi preparátmi.

Konzultujte svoje možnosti u ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník