Mohla sa ukázať falošná negativita až po 4 rokoch obdobia ticha?

Zodpovedané
10. feb 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

Zabudla som dodať, že testy som si dala robiť už počas nového vzťahu, ktorý trvá už 4 roky. Testy boli pred cca 3 rokmi - výsledok negatívny.

Mohla vyjsť falošná negativita a problémy by sa ozvali až po 4 rokoch obdobia ticha?

Ďakujem

Dobrý deň,

je možné aj bezpríznakové nosičstvo.

Počkajte si na výsledky. Podozrenie neznamená automaticky potvrdenú diagnózu.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník