Mohla ovulácia prebehnúť medzi 30. - 35. dňom cyklu?

Zodpovedané
7. jan 2022

Dobrý deň,

mám nepravidelný cyklus. Niekedy je to 29 dní, inokedy aj 45.

4. novembra som mala poslednú menštruáciu. 29. novembra som bola u gynekológa na preventívnej prehliadke, kde mi povedal, že pravdepodobne ovulácia (ešte) neprebehla a to som bola 26. deň cyklu.

Keďže mi menštruácia nechodila, tak som si 24. decembra urobila test. Vyšli mi krásne dve čiarky (aj na opakovaných testoch). Na prvé sono idem tetaz v utorok.

Je možné, aby ovulácia prebehla medzi 30. - 35. dňom cyklu?

Ďakujem

Dobrý deň,

samozrejme. Hormonálny systém nie vždy funguje ako hodinky.

Držím Vám palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník