Mám zápal vaječníkov?

Zodpovedané
4. aug 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Asi pred dvoma týždňami som mala chvíľkové nutkanie na stále močenie. Prešlo mi to a mala som len rezavú bolesť pri močení.

Dojčím, tak som pila len urologický čaj dvakrát do dňa. Po dvoch dňoch pitia čaju som dostala kŕče a bolesť v bruchu, ktorá mi prechádzala až do krížov. Preto som čaj prestala piť a začala som používať z lekárne Urovinal. Bolesti v bruchu som už mala len na ľavej strane a v krížoch. Tie však prestali až po 5 dňoch. Pri močení ma však stále pichá, tak som začala užívať iný produkt na močové cesty. A stále nič.

Môžem mať zápal vaječníkov?

Ďakujem

Dobrý deň,

skôr ide o pretrvávajúci zápal močových ciest.

Bolesti na ľavej strane podbrušia pravdepodobne so zápalom močových ciest nesúvisia.

Vyhľadajte svojho gynekológa, ktorý na základe vyšetrení rozhodne o ďalšom postupe liečby.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník