Mám vysadiť Macmiror?

Zodpovedané
23. dec 2021

Dobrý deň,

pred 2 týždňami som sa sťažovala na veľké množstvo vodnatého výtoku v druhom trimestri. Odvtedy som bola u lekára, ktorý mi dal Macmiror. V pondelok som bola na kontrole a doktor mi kázal dobrať celú krabicu. Dnes mi však volala sestrička, že všetky stery som mala negatívne (kvasinky, baktérie tichomonas) a tiež zápal negatívny.

Mám ešte pár tabliet, ale každé ráno po vytekaní tabletky ma páli.

Mohla by som skončiť s liečbou?

Sestrička mi nevedela odpovedať.

Ďakujem

Dobrý deň,

ideálne je poradiť sa s ambulantným gynekológom, ktorý Vám liečbu indikoval.

Hojný vodnatý výtok je v tehotenstve prirodzený.

Podľa môjho názoru môžete liečbu vysadiť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník