Mám pred IVF kombinovať Diphereline, Meriofert s koenzýmom Q10 a Inofolicom?

Zodpovedané
28. mar 2022

Dobrý deň,

som v príprave a stimulácii na IVF.

V utorok 29.3.2022 si začínam injekčne podávať Diphereline a neskôr Meriofert.

Je vhodné kombinovať ich s doplnkami ako je koenzým Q10, Inofolic, vitamín D a kyselina listová?

Mám na mysli do obdobia do odberu vajíčok a teda počas stimulácie.

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že by to malo byť v poriadku. Aj keď ja osobne by som obmedzila uživanie iba na kyselinu listovú a D-vitamín.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník