Mám po operácii bedrového kĺbu "tam dolu" všetko stŕpnuté - dá sa to do poriadku?

Zodpovedané
10. okt 2022

Dobrý deň,

pred 4 dňami som absolvovala operáciu bedrového kĺbu. Po prebudení z narkózy mám stŕpnuté všetko "tam dolu" (veľké, malé pysky a klitoris).

Dá sa mi to časom do poriadku?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

ide o veľkú operáciu a určite je v mieste aj opuch tkanív. Ten tlačí okrem iného aj na nervy, preto pociťujete tŕpnutie. Určite sa zdôverte ošetrujúcemu lekárovi - ortopédovi. Má s ťažkosťami po operácii a ich úpravou z časového hľadiska väčšie skúsenosti.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník