Mám navštíviť gynekológa, ak mám špinenie po operácii?

Zodpovedané
10. nov 2022

Dobrý deň,

v pondelok ma operovali laparoskopicky na žlčník a hneď deň po operácii som začala znova krvácať, teda skôr špiniť. Ale dosť veľa, pritom menštruácia mi skončila v piatok. Beriem aj injekcie na riedenie krvi.

Viete mi poradiť, alebo mám navštíviť gynekológa?

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Dobrý deň,

opäť krvácate pravdepodobne pre záťaž po operácii a anestéze. Tiež Vám k tomu prispievajú injekcie na riedenie krvi.

Nie je potrebné hneď vyhľadať gynekológa. Ak by ste špinili 10 a viac dní, prípadne by ste krvácali neprimerane silnou intenzitou, vyhľadajte ho.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník