Kto je otcom môjho dieťaťa?

Zodpovedané
10. jan 2023

Dobrý deň,

ďakujem za pomoc a zodpovedanie mojej otázky https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

Ide o to, že s prvým partnerom som bola, ale nepamätám si to isto, medzi 10. - 20. októbrom, raz. Mávala som nepravidelnú menštruáciu, lebo som mala nejaké zdravotné problémy. Ale myslím, že možno na konci mesiaca 28. len slabé krvácanie. S druhým partnerom som bola od 7. 11. do 23. 11., spávali sme spolu viackrát. Termín pôrodu vyšiel na 8. 8. a mesiac pred pôrodom povedali, že mám rodiť už 4. 8., ale rodila som 9. 8.

Aká šanca to je, že je to ten októbrový partner... je to vôbec možné?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

podľa toho čo píšete bude otcom dieťaťa druhý partner /november 7.-23.11./.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník