Kedy som otehotnela?

Zodpovedané
7. jan 2023

Dobrý deň,

mám taký problém, narodil sa mi synček 09. 08. tento rok. Lenže mala som dvoch partnerov. S prvým som bola asi v polovici októbra a s druhým od 7. do 20. novembra.

Chcem sa spýtať aká je šanca, že som otehotnela v októbri, a či je to vôbec možné, nakoľko sa malý narodil 09. 08.?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

môžem Vám to skúsiť teoreticky vypočítať, ale potrebujem dátum posledného menzesu, aký mávate dlhý cyklus + pravidelnosť a termín pôrodu.

Informácia však bude iba orientačná, keďže ovulácia mohla byť posunutá.

Jednoznačnú odpoveď Vám dá iba DNA test.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník