Kedy som mohla mať ovuláciu?

Zodpovedané
16. mar 2023

Dobrý deň,

mala som endometriózu, brala som Visanne a 15 mesiacov som nemala menzes. Potom mi vyberali pravý vaječník laparoskopicky. Visanne som vysadila, menzes prišiel. Raz som mala cyklus 24-dňový, raz 26, potom zase raz za 30 dní.

Teraz som v 13. týždni plus nejaké dni. Poslednú menštruáciu som mala 12.12.2022. Predtým pred 24. dňami. Zakaždým iný cyklus.

Styk s mužom sme mali 21.12.2022, 23.12. a 25.12.2022.

Kedy som mohla mať ovuláciu?

V ktorý deň mohlo dôjsť k oplodneniu?

Ďakujem

Dobrý deň,

dnes 16.3.2023 by sme mali byť podľa menzesu 13+3. Vychádza Vám to tak, že ste mali ovuláciu +-14. deň MC.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník