Kedy sa upraví menzes po pôrode?

Zodpovedané
14. júl 2022

Dobrý deň,

rodila som 22. 3. 22 cisárskym rezom. Kojila som 2 mesiace. Mesiac už nemám mlieko. Prvý menzes som mala od pôrodu 10. 6., trval 4 dni a neskutočne veľa som krvácala. Teraz mi už 3. deň mešká. Test som si robila, vyšiel taký nijaký.

Menzes po pôrode nie je asi ešte pravidelný?

Ďakujem vám.

Dobrý deň,

aký je ten výsledok tehotenského testu “taký nijaky”? Buď je pozitívny alebo negatívny. Skúste si ho teda zopakovať s odstupom dvoch dní.

Prvý pol rok po pôrode nemusí byť menzes ešte pravidelný. Ustáli sa postupne.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník