Kedy absolvovať tretí pokus o KET?

Zodpovedané
16. nov 2022

Dobrý deň,

absolvovala som 2 KET v centre. Prvý KET vyšiel ale v 9. tt sme sa museli s bábom rozlúčiť. A tento druhý KET nevyšiel. Máme ešte zamrazené 1x jedno embryo a po 2x 2 embyjka.

Chcela by som sa opýtať, je možné ísť hneď po druhom nevydarenom KETe, po menštruácii na vklad 2 embryí?

Od čoho to bude závisieť, od sona a od výšky sliznice maternice?

Užívala som len progesterón a nejaké tehotenské vitamíny.

Ďakujem pekne.

Dobrý deň,

túto otázku smerujte na ošetrujúceho lekára v CAR. Záleží od mnoha faktorov, áno aj od výšky sliznice maternice napríklad. Keďže pozná najlepšie Váš zdravotný stav, najlepšie bude vedieť aká príprava je u Vás potrebná.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník