Je v poriadku, keď som v 11. týždni stratila tehotenské príznaky?

Zodpovedané
14. mar 2022

Dobrý deň,

som v 10. týždni + 4 dni a žiadne iné príznaky som nemala okrem nafúknutých, bolestivých pŕs. Ešte dnes to tak bolo, no po pár hodinách, keď som sa šla vyzliecť som si všimla, že prsia skoro vôbec nebolia a ako keby vyfučali. Sú veľkosťou tam, kde pred tehotenstvom.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

stále môže byť všetko v poriadku.

Najideálnejšie bude kontaktovať ambulantného gynekológa a absolvovať vyšetrenie.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník