Je v poriadku, keď mi v 9. týždni vymizli tehotenské príznaky?

Zodpovedané
9. apr 2022

Dobrý deň,

som v 9. týždni plus 0 dní a prestalo mi byť zle. Bolo mi strašne zle 1,5 týždňa celé dni. Nedalo sa mi nič ani zjesť. V pondelok som bola u doktorky a vraj je všetko v poriadku. Bábätko narástlo málo. Bolo menšie o 5 dní, ale to kvôli posunutej ovulácii, ktorú som mala 19. deň cyklu.

Zrazu mi nie je nič a cítim sa ako keby som tehotná nebola.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, môže sa to stať. Donekonečna Vám zle nebude.

Ak by ste sa cítili kľudnejšie, kontaktujte svojho gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník