Je v poriadku bledá až priesvitná menštruačná krv?

Zodpovedané
8. feb 2022

Dobrý deň,

som pol roka po druhom potrate a odvtedy mám bledú krv pri menštruácii. Povedala by som, že až takú vodnatú a priesvitnú. Krvácanie nie je slabé. Je normálne ako som vždy mala. Prvé dni silnejšie (hlavne druhý deň) a potom slabne. Akurát tá farba je iná. Predtým som mala klasickú červenú, niekedy až tmavú.

Môže to znamenať nejaký problém?

Hormonálny profil mi robený nebol. Boli mi urobené iba všetky vyšetrenia, ktoré sa robia po potratoch - reprodukčná, endo, hemato, genetika a stery na chlamýdie.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

nemyslím si, že sa jedná o problém.

Prípadne kontaktujte svojho ambulantného gynekológa, ktorý vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník