Je v poriadku, ak mám po menštruácii ešte špinenie po pauze?

Zodpovedané
22. okt 2022

Dobrý deň,

čo pamätám, je moja menštruácia taká, že krvácam asi 4 - 5 dní, potom 1 - 2 dni nič. Myslím si, že už mám po a potom príde ešte na 1 - 2 dni špinenie.

Je to v poriadku?

Rátať v tomto prípade všetky dni ako prebiehajúcu menštruáciu alebo len tie prvé dni krvácania?

Ďakujem.

Dobrý deň,

áno, nie je to nič neobvyklé. Je možné, že sa Vám posledný deň zbiera v pošve málinko krvi vrámci “dočisťovania sa”, nevyplaví sa a s odstupom času sa objaví ako špinenie.

Počítala by som to aj so špinením dokopy.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník