Je slabá menštruácia po potrate problém?

Zodpovedané
13. máj 2022

Dobrý deň,

potrat som mala 24.4. spontánny v cca v 7 tt. Dnes mi prišla menštruácia a je veľmi slabá, skôr mi pripomína nejaké špinenie silnejšie.

Môže to byť problém?

Na kontrolnom sone som bola už vyčistená, mam ísť ešte po menzese na opakované kontrolne sono.

Môžeme sa snažiť o bábo po menzese aj napriek tomu, že je veľmi slabá?

Bolesti nie sú žiadne, ani som necítila, že by mi už mala prísť. Predtým ma boleli prsia a brucho teraz nič.

Ďakujem.

Dobrý deň,

je to v poriadku. Prvý menzes býva iný ako bežne. Môžete sa pokúšať otehotnieť už v tomto cykle.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník