Je šanca otehotnieť, ak mám hodnotu THS po kontrole z počiatočných 4,0 zníženú na 2,7?

Zodpovedané
26. jan 2022

Dobrý deň,

snažíme sa o dieťa.

Je šanca otehotnieť, ak mám hodnotu THS po kontrole z počiatočných 4,0 zníženú na 2,7?

Výsledky od endokrinologičky mám a vraj sú výborné. Mala som diagnózu PCOS s IR, inzulín som mala z počiatočných 39,5. Norma 25,0. Pri poslednom odbere klesol o polovicu na 18. Mám nasadený Siofor 1000 a Euthyrox 25.

Ďakujem

Dobrý deň,

samozrejme. Hodnoty sa ešte postupne stabilizujú. Hodnoty štítnej žľazy sú dôležité predovšetkým pre správny vývoj dieťatka.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník