Je normálne, že ma bolí jazva po nástrihu?

Zodpovedané
21. mar 2022

Dobrý deň,

som v 30. týždni a ide o moje druhé tehotenstvo. Prvé bolo v roku 2019.

Je normálne, keď ma hlavne večer a v noci bolí jazva po nástrihu?

Je to bolestivé a veľmi nepríjemné. Ak mi to začne počas spánku, nedá sa mi už spať. Pomáha mi to, keď sa postavím. Resp. po čase pomôžu 2 magnéziové tabletky.

Ďakujem

Dobrý deň,

ste si istá, že Vás bolí jazva? Magnéziové tablety by podľa môjho názoru nezabrali.

Skúste radšej vyhľadať svojho ambulantného gynekológa, ktorý Vás pre istotu vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník