Je normálne, že asi v strede liečby Macmirorom mám priesvitný výtok bez zápachu?

Zodpovedané
21. feb 2022

Dobrý deň,

na preventívnej prehliadke som mala negatívne výsledky na rakovinu krčka maternice, ale je tam zápal. Pani doktorka mi napísala tablety Macmiror complex. Už som ich aj dobrala.

Je normálne, že asi v strede liečby som začala mať priesvitný výtok bez zápachu?

Je ho dosť veľa.

Treba to riešiť s doktorkou?

K doktorke mám ísť po skončení menštruácie.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak nie sú iné ťažkosti (pálenie, svrbenie, zápach), tak postačí kontrola v plánovanom čase.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník