Je normálne krvácanie po liečbe Macmirorom?

Zodpovedané
30. mar 2022

Dobrý deň,

po dobratí Macmiroru - vaginálne kapsuly mám mierne krvácanie. Ukončila som liečbu 12 tabliet a po poslednej sa objavilo krvácanie (krvácanie je mierne a je mimo menštruácie).

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

mohli ste sa aj mierne poraniť a ani o tom nemusíte vedieť. Prípadne by mohlo ísť aj o ovulačné krvácanie. Neviem v akom dni cyklu ste. Čisto kvôli liečbe by ste nemali krvácať.

Pokiaľ by neustávalo, opakovalo by sa v ďalšom cykle, prípadne by ste mali aj iné pridružené ťažkosti, vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník