Je normálne, keď mám rozhádzaný cyklus po Escapelle?

Zodpovedané
18. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Menzes som mala od 21. - 26.10. Potom 28. októbra som mala s partnerom nechránený styk, pri ktorom prišlo k vyvrcholeniu.

Hneď na druhý deň som užila tabletku Escapelle. Od 1. - 6.11. som dostala menzes a teraz mam bolesti v krížoch a zase krvácam.

Je normálny takýto rozhádzaný cyklus?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, je to normálne. Ide o hormonálnu tabletku s vysokým obsahom hormónov. Jeden - dva cykly môžu byť nepravidelné. Následne by sa mali ustáliť.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník