Je môj menzes po užití Escapelle v poriadku?

Zodpovedané
21. jan 2022

Dobrý deň,

v nedeľu ráno som užila Escapelle, pretože v sobotu som mala nechránený styk. Menzes som mala dostať v piatok. Zvyčajne mám meškanie plus mínus tri dni.

Pred tabletkou som určite tehotná nebola, mala som teliesko. ktoré mi doktorka vybrala. Včera po štyroch dňoch mi konečne došla menštruácia. Celý deň do cca 18.00 som špinila. Vyzeralo to ako hnedá krv. Potom sa objavila klasická krv na tampóne. Nebolo jej veľa. Celú noc absolútne nič a doobeda tmavšie špinenie a krvička.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

malo by to byť v poriadku. Pre istotu si o 14 dní od nechráneného pohlavného styku zrealizujte tehotenský test.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník