Je lepší Papilocare, Regresil, alebo Deflagyn?

Zodpovedané
15. nov 2022

Dobrý deň,

som po konizácii pre mikroinvazívny karcinóm v konizáte, mám kontrolu o 4 mesiace.

Prosím, akými doplnkami by som vedela posilniť imunitu (bežné vitamíny, C, D, zinok, rakytníkový olej beriem)?

Ale konkrétne sa chcem spýtať, ktorý doplnok mi odporučíte, Papilocare, Regresil, alebo Deflagyn - ktorý je najlepší?

A samozrejme, či to vôbec má význam brať, keďže som mala taký zlý výsledok 😥.

Ďakujem pekne za odpoveď.

Dobrý deň,

bežne doporučujem Papilocare v kombinácii s Indolom prípadne HPVirinom. Mám s ním pomerne dobré skúsenosti, ak sa liečba skutočne dodrží podľa schémy. Samozrejme týka sa to menej závažných nálezov.

Pri Vašom náleze sa poraďte o ďalšom postupe s Vaším gynekológom.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník