Je bolesť brucha a špinenie spôsobené tým, že som užila Escapelle?

Zodpovedané
22. feb 2023

Dobrý deň,

od užitia Escapelle mám už dva týždne boľavé brucho. Mám kŕče, som nafúknutá. Stále špiním a mala som aj krvácanie. Riadnu menštruáciu som ešte nemala. Výška hCG na 13. deň od pohlavného styku bola 0,60.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

na urgentnú antikoncepciu zareaguje každý inak. Aj prejavy, ktoré sa vyskytli sú možné. Postupom času sa cyklus upraví a ťažkosti pominú.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník