Je bezpečné podstúpiť potrat prostredníctvom tabletiek Mifepriston a Misoprostol?

Zodpovedané
14. mar 2023

Dobrý deň,

chcem sa informovať ohľadom tabletiek Mifepriston a Misoprostol.

Máte pacientky, ktoré podstúpili potrat prostredníctvom týchto tabletiek?

Je podľa Vás nezisková organizácia Women on Web dôveryhodná?

Táto organizácia poskytuje tabletky na objednávku.

Ďakujem

Dobrý deň,

na Slovensku potratové tablety dostupné nie sú, preto s nimi osobnú skúsenosť nemám. Napríklad v susednom Česku ich je možné dostať.

Organizáciu nepoznám, nemôžem sa za ňu zaručiť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník