Ide o zostatkový hCG?

Zodpovedané
19. feb 2022

Dobrý deň,

pred 6 týždňami som mala kyretáž v 8. týždni tehotenstva a menštruácia mi prišla 5 týždňov po zákroku. Bolo to len dva dni ako veľmi slabé špinenie. Mám nafúknuté brucho a býva mi zle. V podbrušku mám jemné menštruačné bolesti. Robila som som si digi test a vyšiel mi, že som 1 - 2 týždne tehu. Bol 25tkový.

Ide o zostatkový hCG?

Ďakujem

Dobrý deň,

a tehotná nemôžete byť opäť? Prípadne pokiaľ išlo o umelé prerušenie tehotenstva, nemuselo sa podariť.

Vyhľadajte svojho ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník