Čo znamená teplé pichanie v podbrušku?

Zodpovedané
4. mar 2023

Dobrý deň,

menštruáciu som mala 23. februára a trvala cca 3 dni. Bola slabá aj s výtokom. Hneď potom ma začalo bolieť podbruško. Nazvala by som to ako keby teplé pichanie. Plus biely výtok.

O aký problém mohlo ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

bez vyšetrenia veľmi ťažko povedať.

Môžete si skúsiť zrealizovať tehotenský test. Ak by bol negatívny a nepociťujete žiadne iné ťažkosti /pálenie, svrbenie, zápach/, tak sa jedná o bežný výtok, ktorý liečiť nie je potrebné.

V prípade pretrvávajúcich ťažkosí, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník