Čo znamená bolesť na pravej strane, ktorá vystreľuje do nohy v 22 tt?

Zodpovedané
28. sep 2022

Dobrý deň, pani doktorka,

som v 22 tt, dnes sme sa boli trošku prejsť a cestou ma začalo pichať na pravej strane brucha, podbruška a vystreľovalo mi to pri chôdzi do nohy. Keď sme prišli, ľahla som si a prešlo to. Teraz večer to cítim opäť.

Čo to môže byt?

Môže to mať súvis s naťahujúcimi sa svalmi?

Mám pocit, že to je také svalové. Bábätko som cez deň cítila normálne, aj teraz keď si ľahnem na chrbát tak sa mrví.

Ďakujem.

Dobrý deň,

problém bude neurologický, keďže popisujete vystreľovanie bolesti do nohy.

Odsledujte si to, pokiaľ ťažkosti neustúpia, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás odošle na potrebné vyšetrenie.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník