Čo znamená bodavá bolesť v okolí panvy?

Zodpovedané
10. okt 2022

Dobrý deň,

písala som vám ohľadne možnej ovulácie pri užívaní antikoncepcie. https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

Tá bodavá bolesť bola v okolí panvy a nie lonovej kosti.

Čiže aj v takom prípade to nemusí mať súvis s ovuláciou?

Ďakujem.

Dobrý deň,

ovulácia je pravidelným užívaním hormonálnej antikoncepcie blokovaná.

Ťažkosti pravdepodobne súvisia s námahou, ktorú ste spomínali. Ak však bolesti pretrvávajú, prípadne by sa stupňovali, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí. Bez vyšetrenia sa Vám k príčine bolestí neviem bližšie vyjadriť.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník