Čo spôsobuje zvýšenú teplotu v 18. týždni tehotenstva?

Zodpovedané
7. jún 2022

Dobrý deň,

chcem sa opýtať čo môže spôsobiť zvýšenú teplotu okolo 37.4 +- niekoľko dní bez akýchkoľvek príznakov nachladnutia? Som v 18. týždni tehotenstva.

Pred pár dňami som bola v poradni, moč ok, hrdlo sople zuby nič. Mám búšenie srdca, mala som to na začiatku, teraz pár dní sa to vrátilo. Som vyčerpaná dosť.

Ďakujem krásne.

Dobrý deň,

búšenie srdca máte zo zvýšenej teploty. Určite je potrebné zrealizovať komplexné vyšetrenia a pátrať po príčine. Len tak zvýšená nebude. Kontaktujte svojho gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník