Čo robiť v prípade abnormálneho vaginálneho krvácania?

Zodpovedané
2. jan 2022

Dobrý deň,

menštruáciu som dostala 19.12. a stále krvácam (1.1).
Bolest brucha v spodnej časti pociťujem už od 15.12. - pripisovala som to prichádzajúcej menštruáciu, ďalší týždeň som to spájala už s menštruáciou.

Dnes (1.1.), je 14 deň a ja stále krvácam a bolesti neprestávajú. Bolesť nie je silná, teda v rámci možnosti je znesiteľná, ako pri menštruácii. Na prehliadky chodievam pravidelne, s manželom si pozor nedávame, ale cielene sa nesnažíme o bábätko. Menštruáciu, až na tuto situáciu mám presnú na deň.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite doporučujem vyhľadať gynekológa, ktorý Vás vyšetrí a nasadí vhodnú terapiu. Neotáľajte, aby ste sa zbytočne neanemizovali.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník