Čo môže znamenať pálivá bolesť v tehotenstve?

Zodpovedané
8. júl 2022

Dobrý deň,

dnes som 35+2 tt a už dobrý mesiac mávam takú hnusnú palivu bolesť na pravej strane párkrát denne, hlavne keď sedím. Je to strašne nepríjemné. Keď som to povedala doktorovi., dobre že ma nevysmial, že on nevie čo to môže byť. Zobral mi krv a moč, či nie je dáky zápal ale výsledky sú ok... V minulosti som mala cysty, zrasty, mám tam jazvu po slepáku a z laparoskopie... normálne je to pocit, akoby sa mi tam prelievala horúca tekutina.

Nenapadá vám čo by to mohlo byť?

Ďakujem.

Dobrý deň,

rastom maternice sa môžu naťahovať aj zrasty. V tom prípade budú všetky ostatné vyšetrenia v poriadku. Časom by zrasty mohli povoliť a Vám sa uľaviť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník