Čo môže znamenať hrčka v oblasti klitorisu?

Zodpovedané
3. jún 2022

Dobrý deň,

v oblasti klitorisu (trošku viac vpravo) sa mi objavila taká malá asi hrčka (alebo 2 vedľa seba). Má na sebe bielu bodku, vyzerá to ako klasický pupáčik alebo zarastený chĺpok, neviem. Zatiaľ som sa s takýmto ničím nestretla, nerastie to, skôr z noci na noc sa to zväčšilo a je z toho taký pupák alebo hrčka.

Chcela som sa spýtať, či by to nemohlo byt niečo vážnejšie? Cysta alebo hocičo podobné. Mam veľký strach.

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

nález som nevidela, preto sa neviem vyjadriť.

Odsledujte si to, najskôr to samé zmizne. Pokiaľ by sa nález zhoršoval, prípadne pretrvával, vyhľadajte svojho ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník