Čo môže znamenať bolesť v podbrušku v 14 tt?

Zodpovedané
6. sep 2022

Dobrý deň,

prosím Vás čo môže znamenať bolesť v pravej strane podbruška?

Dnes som 14+1. Mám to už 4. deň. Nie vkuse, len niekedy. Mám pocit, že to najviac večer na pravej strane len niečo pichá. Nerobila som žiadnu namáhavú prácu, že by z toho... volala som Dr. a mám si urobiť čaj a keď to neprejde tak zajtra ísť na USG. Čaj som mala aj včera a bolesti stále sú.

Ďakujem.

Dobrý deň,

je potrebné absolvovať vyšetrenie. Bez neho ťažko povedať o čo ide.

Je ale možné, že bude vyšetrenie negatívne a v tom prípade ide o bežné tehotenské ťažkosti, ktoré časom ustúpia (a prídu iné - nové).

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník