Čo mi odporúčate po neúspešnom KET?

Zodpovedané
31. jan 2022

Dobrý deň,

mám spravené všetky vyšetrenia: Hematológia - Anopyrin, štítna - bez liečby, reproimunológia - liečba Medrol a Nolpaza.

Prvý ET bol biochemické tehu. Druhý KET bol úspešný, ale MA v 8. týždni.

Pred KET som absolvovala hysteroskopiu. Tretí KET neúspešný.

Čo by ste mi ešte odporúčali absolovať pred ďalším KET?

Ďakujem

Dobrý deň,

reprodukčná medicína je samostatnou subšpecializáciou. Odborníci z CAR vedia najlepšie aj na základe skúseností ako ďalej postupovať.

Jediné čo Vám viem poradiť je, aby ste myslei pozitívne. Raz sa to musí predsa podariť!

Držím veľmi palce a želám veľa síl!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník