Budem môcť otehotnieť aj prirodzene?

Zodpovedané
16. nov 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať na výsledky. Boli robené na endokrinológii. Menzes nemávam. Vraj silné PCOS. Chceli by sme bábätko.

Myslíte si, že budem môcť otehotnieť aj prirodzenou cestou s podporou hormonálnej liečby?

Vraj sú niektoré hodnoty vysoké ale ja vôbec neviem ktoré, či je to testosterón alebo čo.

Viete mi povedať, ktoré hodnoty sú vysoké prípadne ako by sa dali znížiť?

Ďakujem.

Dobrý deň,

liečba od endokrinológa je nastavená výborne. Riaďte sa jeho doporučeniami. Mohla by pomôcť k nastaveniu menštruačného cyklu a následne časom k prirodzenému počatiu.

Držím Vám palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník