Bude antikoncepcia v schéme 25 + 4 a potom 23 + 4 plne účinná?

Zodpovedané
31. mar 2022

Dobrý deň,

mám antikoncepciu 24 + 4 Daylette.

Keby si tento mesiac dám 25 + 4 a nasledujúci mesiac 23 + 4, že si z toho nasledujúceho mesiaca v podstate prehodím jednu tabletku do súčasného mesiaca, bude antikoncepcia stále plne účinná?

Dva blistre bez placeba nechcem užívať. Viem, je vhodnejsie bez placeba, alebo ubrať placebo. Takto by mi to vyhovovalo.

Bude v schéme 25 + 4 a potom 23 + 4 antikoncepcia plne účinná?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

doporučila by som skôr ubrať z placeba.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník