Ako začať užívať Gynex kvapky?

Zodpovedané
5. júl 2022

Dobrý deň,

už dlhšiu dobu mám rozhádzaný cyklus. Chcela by som užívať Gynex kvapky, s ktorými mám pozitívne skúsenosti z minulosti. Avšak už si presne nepamätám, ako s nimi začať. Viem, že úplne 1x som si ich mala nasadiť rovnako, ako keď sa začína užívať HAK, v prvý deň cyklu.

No keďže cyklus mam teraz dlhý a nepravidelný, musím čakať opätovne na krvácanie alebo môžem začať kedykoľvek aj v inej fáze cyklu a len dodržať interval 21+7 dni pauza?

Ďakujem za radu.

Dobrý deň,

môžete začať kedykoľvek vrámci cyklu.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník