Ako riešiť žltý výtok?

Zodpovedané
16. nov 2022

Dobrý deň prajem,

som sa chcela spýtať, že prečo mám stále žltý výtok a je toho veľmi veľa. Môj gynekológ tvrdí stále, že mám infekciu, a je to už 2 roky čo stále mám žltý výtok a zapácha. Už na to nemám nervy stále tam chodiť, tak som sa obrátila na vás, že čo by ste mi odporučili. Keď ráno vstávam, vtedy toho je veľa veľmi, akokeby som bola na malej potrebe, iba cítim také teplé. Prosím, poraďte mi čo mám robiť. Svrbenie nemám, iba že je žltý a veľmi páchne. Keď som bola tehotná v prvom mesiaci mi vyšiel vred na pošvu, dole na močovom mechúre, potom mi to prasklo a od vtedy mám taký výtok.

Ako to mám riešiť?

Ďakujem. 🥺❤️

Dobrý deň,

určite je potrebné zrealizovať stery na kultiváciu a liečiť podľa výsledkov citlivosti. Následne je potrebné nasadiť probiotiká.

Ak nie ste spokojná s Vašim gynekológom, tak ho kľudne zmeňte a obráťte sa na iného.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník