Ako riešiť problém so vzduchom vo vagíne?

Zodpovedané
1. aug 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám 40 rokov a moja vagína je plná vzduchu. Nemám styk s manželom, iba hocikedy a hocikde mi uniká vzduch s pošvy. Znie to ako prd. Je mi to trápne a strašne sa hanbím. Už to trvá dlhý čas. Nemám maternicu a ani vajcovody. Mala som hnedé špinenie, teraz také čisté.

Viem, že to nie je mykóza, lebo nemám svrbenie.

Ako môžem riešiť môj problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ ste mali hnedé špinenie, je určite potrebné vyšetrenie u gynekológa, pretože vy už špiniť nemôžete, keďže maternicu nemáte a pošva je slepo končiaca.

Čo sa týka vzduchu v pošve, rovnako po vyšetrení je možné zvážiť plastiku pošvy, ktorá by pravdepodobne vyriešila Vaše problémy.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník