Ako docieliť aby menštruácia prišla skôr?

Zodpovedané
19. jún 2022

Pekný deň prajem,

potrebovala by som nejaké pozitívne skúsenosti na čaje, bylinky, kvapky… aby menštruácia prišla skôr o 1/2 dni. 🙏 Cyklus mám pravidelný 27/28 dní už 17 rokov ako hodinky (s výnimkou ak som bola chorá, vo veľkom strese a samozrejme tehotenstvo) ale na ďalší mesiac ma čaká dlhá cesta lietadlom (s prestupom viac ako 24 hodín) a naozaj počas nej nechcem mať práve tie najhoršie svoje dni. 🙈 Veľmi by som uvítala, ak by začali o 1 - 2 dni skôr. Dúfam, že niečo také existuje (okrem predpísania tabletiek od mojej gynekologičky.)

Ako docieliť aby menštruácia prišla skôr?

Ďakujem za odpoveď. 🙂

Dobrý deň,

veruže nič spoľahlivejšie a účinné ako hormonálne tablety na oddialenie menzesu neexistuje. A to hlavne ak ho máte pekne pravidelný.

Nič sa nestane ak si nasadíte na pár dní Norethisteron.

Mrzí ma, že som nepomohla.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník