Aké sú výsledky môjho hormonálneho profilu?

Zodpovedané
1. feb 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho hormonálneho profilu. Bol mi robený na 4. deň cyklu a to pri druhej menštruácií po kyretáži po MA. Mám autoimunitné ochorenie a užívam Prednison a Plaquenil (preto aj nižšia hodnota prekurzora TST).

Sú hodnoty v norme?

Je tam niečo, čo by viditeľne mohlo byť problémom v budúcom tehotenstve?

Mávam pravidelný cyklus (27 - 29 dní). Ovuláciu mi vždy potvrdili testy v polovici cyklu (12. - 15. deň).

Ďakujem

Dobrý deň,

výsledky sú v poriadku.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník