Aké sú moje výsledky po druhej kyretáži?

Zodpovedané
15. júl 2021

Dobrý deň,

absolvovala som gynekologické vyšetrenie po druhej opätovnej kyretáži po zamĺknutom potrate.

Môžem poprosiť o vysvetlenie mojich výsledkov?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa lekárskej správy boli na ultrazvuku viditeľné reziduá /zvyšky/ po zamlknutom potrate o veľkosti približne 30 x 20 mm.

Idikáciou teda boli: Reziduá /zvyšky/ po RCUI /vyčistení/ pre zamlknutý potrat /Missed ab/ v 9 gt. tehotenstva.

Operácia: revízia /vyčistenie/ dutiny maternice pod ultrazvukovou kontrolou.

Podľa záznamu zákrok prebehol bez komplikácií.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník