Aké množstvo Papilocare musím využívať, keď mám anovuláciu a HPV?

Zodpovedané
1. mar 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom Papilocare. Mám HPV a menštruáciu mávam 1x (5 dní) za 2 mesiace. Tiež mám anovuláciu.

Aké množstvo Papilocare budem potrebovať po dobu 6 mesiacov?

Bude stačiť 7 balíkov, teda 49 ks?

Kvôli anovulácii užívam len Indonal Woman a vitamín E 400 mlg.

Je to postačujúce?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ máte užívať Papilocare kvôli lokálnej podpornej liečbe pre zmeny na krčku maternice, tak je vhodné dodržať kompletný liečebný režim.

Prvý mesiac aplikovať gél každý deň po dobu 21 dní, následne si zrealizovať pauzu 7 dní (nemusíte, ak menzes nemáte). Nasledujúcich 5 mesiacov aplikovať gél každý druhý deň a rovnako si zrelizovať pauzu počas menzesu. Celkovo potrebujete teda minimálne 10 - 11 balení.

Skúste sa mi pripomenúť v pondelok, pripomeniem Vám stránku, cez ktorú ho zoženiete lacnejšie ako v lekárni.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník