Aké máte skúsenosti s liečbou vulvodýnie?

Zodpovedané
19. nov 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či máte skúsenosti s pacientkami a liečbou vulvodýnie?

Mám niekoľko mesiacov, resp. dá sa povedať už vyše roka a pol, neustále pálenie vulvy, môj partnerský život je na pokraji krachu, keďže pri akomkoľvek dotyku ma všetko páli a nik nevie zistiť príčinu. Musela som hľadať len na internete a jediné čo som našla bola vulvodýnia.

Ďakujem.

Dobrý deň,

potrebovala by som viac informácií k tomu, aby sa prišlo na možnú príčinu.

Anamnéza, výsledky vyšetrení.

Podľa vyvolávajúcej príčiny sa následne nastavuje liečba.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník