Aká môže byť príčina meškania menštruácie?

Zodpovedané
10. jan 2022

Dobrý deň,

vždy som mala pravidelnú menštruáciu, ale tento mesiac mi mešká už 11 dní. 24. decembra som mala špinenie, na druhý deň nič. Test je negatívny.

Aká môže byť príčina meškania menštruácie?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ je tehotenstvo vylúčené, príčinou by mohla byť aj cysta na vaječníku. Mám však málo informácií na to, aby som sa vedela vyjadriť.

Ideálne by bolo vyhľadať ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí. Ak nič nenájde, teda bude všetko v najlepšom poriadku, tak sa neobávajte.

Občas sa stane, že môžeme jednodňové špinenie považovať za menzes.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník