Zobral som si úver v Home Credit. Kedy môžem požiadať o ďalší?

Zodpovedané
26. sep 2024

Dobrý deň,

zobral som si úver v Home Credit. Dali mi ponuku 1400 EUR a potom navýšenie 3800 EUR, splátka 160 EUR. Chcem ešte jednu pôžičku, ale stále mi ukazuje zamietnuté. Mám zmluvu na dobu neurčitú.

Koľko musím čakať na poskytnutie ďalšej pôžičky?

Aké sú poplatky za stávkovanie?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem aké sú poplatky za stávkovanie, resp. neviem ako to myslíte. Ak Vám nechcú schváliť ďalšiu pôžičku, nemáte pravdepodobne už žiaden limit na základe Vášho príjmu.

Úverov môžete brať naraz aj 30, teda ak máte na všetky dostatočný úverový limit. Ten závisí najmä od príjmu.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk